Czyszczenie i malowanie pomostów

Jak już zapewne wiecie od dwóch tygodni trwa akcja przygotowania pomostów do wodowania. Na Dzierżnie nie ma już lodu, a nasze pomosty są niestety nadal dziurawe i nie możemy ich w takim stanie wrzucić do wody. Udało nam się jak dotąd przygotować dwa. Pozostało jeszcze sześć. W najbliższą sobotę ogłaszam pospolite ruszenie przeciw rdzy  pożerającej naszą bazę na wodzie.

Najskuteczniejsze w tej walce są szlifierki kątowe z tarczami listkowymi. Na jeden pomost zużywamy 4 tarcze. W piątek zakupię na Garland 24 szt. Ja do mojej szlifierki używam średnicy 125mm, jeśli ktoś zadeklaruje inny rozmiar tarczy to kupię odpowiednią ich ilość. proszę o wcześniejszy kontakt (608 01 03 83).

Gorąco zapraszam do pomocy członków klubu, sympatyków,  rodziców i pozostałe osoby. Robota jest dość brudna – strasznie się kurzy, kupię również maski ochronne i rękawiczki.

Oprócz tego będziemy lepić  żywicą dziury i malować powierzchnię już gotowych pomostów. Leszek kupił farbę, a Grzegorz żywicę.  Jeżeli przyjdzie 6 osób – to mamy szansę skończyć w jeden dzień.  zabierzcie ze sobą kątówki, wiertarki ( szczotki druciane kupię), szpachelki malarskie do skrobania rdzy, szczotki i pędzle malarskie i dużo dobrego humoru.

Jeśli o czymś zapomniałem to dopiszcie proszę bo sprawa jest poważna i wymaga starannego przygotowania

Pozdrawiam

Czesiek

Rozpoczynamy w sobotę 24.03. o godz. 9:30

20120324135

Chwila przerwy w pracach /BN/

Print Friendly, PDF & Email