II el. do OOM 2014 – Zegrze

W dniach 13-15 czerwca zawodnicy naszego klubu startowali w eliminacjach do OOM w klasie laser 4,7. W regatach brało udział ??? zawodników z całego kraju w bardzo mocnej obsadzie. Przez 3 dni regat rozegrano komplet 9 wyścigów w bardzo trudnych warunkach, wiatr do 13 m/s, deszcz i słońce to co żeglarze lubią najbardziej 🙂 Najlepiej z naszych zawodników zaprezentował się Michał który w kategorii do lat 17 zajął 17 miejsce (niestety parę awarii się zdarzyło) i jako jedyny nasz zawodnik zapewnił już sobie start w OOM. Olaf w najliczniejszej kategorii do lat 15 w której startowało 62 zawodników zajął 44 miejsce, a Natalia która debiutowała w takiej rangi zawodach miała szkołę życia na łódce (14 wywrotek 🙂 ) i ostatecznie zajęła 28 miejsce w kategorii do lat 15 generalnie regaty pod względem szkoleniowym w takich warunkach wiatrowych można uznać do udanych.