Nowy stojak na lasery i inne wiadomości

Miło mi poinformować, że właśnie mamy nowy stojak w hangarze na 7-8 laserów. Bardzo wygodny w eksploatacji.  Konstrukcja wygląda lekko, ale jest bardzo stabilna  testowana ( męczona) przez Piotra. Majstersztyk. Podziękowania dla Leszka za załatwienie potrzebnych materiałów i całkowite wykonanie stojaka

Oprócz tego w piątek pozbyliśmy się skorupy Beryla i dzięki temu uzyskaliśmy kolejne miejsca na sprzęt, który naprawdę  używamy. To jeszcze nie koniec “wietrzenia”  hangaru.  Dzisiaj na wodę poszła Omega ” Tosca” Chcemy ją uruchomić i na niej pływać. Myślę, że przed sezonem Mazurskim każdemu przyda się zrobienie kilku manewrów dla odświeżenia nabytych niegdyś umiejętności.

W szkółce mamy już dziewięciu małych żeglarzy z którymi ćwiczy Piotr i w miarę możliwości Kamil. Rano robiliśmy nabór na festynie w szkole na Trynku w Gliwicach .

Bardzo pracowita sobota. Bardzo dziękuję Leszkowi, Kamilowi, Piotrowi, Adamowi i naszemu bosmanowi Karolowi za kawał dobrej roboty, której efekty sami zobaczycie.

Niestety został nam jeszcze niedokończony remont naszego budynku. Po rozmowie z Bogusławem, który zaproponował podział zadań na poszczególnych członków klubu pragnę przedstawić listę prac, które trzeba zrobić, aby w klubie przestało straszyć.

  1. Remont kuchni
  2. Pomalowanie holu i klatki schodowej
  3. Pomalowanie dolnego korytarza
  4. Odświeżenie toalety na piętrze
  5. Remoncik ( malowanie + wymiana okna) w kubryku dziewcząt
  6. Magazyn farb i szatnia na dole

Oczywiście zostaje kapitanka, sala wykładowa i inne pomieszczenia na dole, ale nie damy rady wszystkiego na raz   zrobić.

Jeżeli ktoś ma ochotę podjąć się zebrania ludzi do swojego zespołu i wybrać jakieś konkretne zadanie to proszę się wpisać na www. albo mnie poinformować.

Dziękuję wszystkim, którzy dobrnęli do końca tego tekstu.

Pozdrawiam serdecznie

Czesiek

Print Friendly, PDF & Email