Pracowity okres naszych zawodników 💪💪💪

Za nami pracowity czas spędzony w Pucku na zgrupowaniach przygotowujących do najważniejszych regat w sezonie ⛵⛵⛵

Jednocześnie nasi zawodnicy startowali w regatach Nord Cup, Puchar PSKL i Gdynia Sailing Days – gdzie mogli mierzyć się z najlepszymi żeglarzami na łódkach klasy Laser i Optimist 💪💪💪

Regaty Nord Cup to zawody odbywające się na pięknym akwenie zatoki Gdańskiej, gdzie dwoje naszych zawodników Optimist postanowiło wystartować i zmierzyć się z otwartą zatoką ⛵⛵⛵ W gr. A Michał Trzpis zajął 26 miejsce wśród chłopców a Kamila Maziarz w gr. B 22 miejsce wśród dziewcząt 👏👏👏

Następnymi regatami były zawody o Puchar PSKL odbywające się w Pucku dla zawodników klasy Laser, gdzie nasz klub reprezentowało aż 13 zawodników 💪💪💪 Najlepiej poradzili sobie Karol Rusin który zajął 14 miejsce w kategorii chłopców klasy ILCA 4 oraz Karol Głąbik który zajął 36 miejsce wśród mężczyzn w klasie ILCA 6 👏👏👏 Warto dodać ze w tych regatach wzięła udział rekordowa ilość zawodników i zawodniczek klasy Laser – ponad 300 !!!

Tomasz Nitka – 79 miejsce

Ostatnim przystankiem naszych zawodników były regaty w klasie Optimist gr. B „Kinder Joy Of Moving” w ramach Gdynia Sailing Days ⛵⛵⛵ W regatach wzięło udział ponad 180 zawodników z całej Polski a nasi zawodnicy spisali się wyśmienicie i na pewno wyniki dobrze prognozują przed drugą częścią sezonu 👏👏👏

Wyniki złotej grupy:
Piotr Malitowski – 11 miejsce wśród chłopców
Kamila Maziarz – 11 miejsce wśród dziewcząt
Miłosz Rubinkowski – 25 miejsce wśród chłopców
Wyniki srebrnej grupy:
Michał Johan – 9 miejsce wśród chłopców

Wielkie podziękowania kierujemy do firmy „SPLOT”, która zasponsorowała linki dla naszych zawodników i zawodniczek