Regaty w Pucku zakończone !!!

Regaty w Pucku, które odbywały się w dniach 31.05-02.06.13r. były ostatnią 3 eliminacją do ME i MŚ nad Balatonem. Z naszych zawodników w klasie laser 4,7 najlepiej spisał się Miki, który skończył regaty na 2 stopniu podium, Max po fatalnym początku skończył na 16 pozycji, zaś w środku stawki uplasowały się obydwa Michały (Jantar, Stencel) na 30 i 33 miejscu wśród 60 startujących. Regaty były dosyć trudne, bo wiatr był słaby i trzeba było po prostu żeglować czujnie bez większych wpadek co uczynił Miki. Max jak ostatnio tradycją się stało już w pierwszym wyścigu złapał falstart, późniejsze żeglowanie już wyglądało znacznie lepiej, choć po raz kolejny niedosyt pozostał. Stencel i Jantar pokazali, że potrafią żeglować w pojedynczych wyścigach ale do szczęścia brakuje jeszcze jednego czy dwóch lepszych.

Równocześnie w Pucku odbywały się regaty w klasie Europa gdzie startował jeden z naszych wspaniałych mastersów Jerzy Sztyk i ukończył rywalizację na dobrym 3 miejscu !!!

Po zakończonych eliminacjach wiadomo, że na pewno na ME i MŚ jedzie Miki który wygrał całe eliminacje i Max !!!