Spotkanie Organizacyjne “Szkółki Żeglarskiej”

W dniu 26.04.2015r. o godz. 13.00 odbyło się pierwsze spotkanie szkółki żeglarskiej przy KW Garland Gliwice. Mieliśmy przyjemność powitać liczne grono, zarówno nowych adeptów sztuki żeglarskiej, jak i szkółkowiczów z trochę większym stażem. Bardzo ucieszył nas fakt, że na spotkaniu pojawiły się znane nam już dziecięce twarze. Dowodzi to, iż nasza szkółka skutecznie rozwija tak piękną pasję jaką jest żeglarstwo, dodatkowo prowadzona jest w przyjemnej dla dzieci atmoswerze. Mocno przemyślana organizacja zajęć sprawia, że dzieci chcą do niej wracać, a z roku na rok dopisuje coraz większa frekwencja.

Z uwagi na to, iż liczba chętnych jest spora, zajęcia szkółki postanowiliśmy podzielić na 2 grupy:
I Grupa: od godziny 10.00-14.00
II Grupa: od godziny 13.00-17.00
Godzina między 13.00-14.00 przeznaczona jest na integrację i uporządkowanie sprzętu.
Zajęcia odbywają się w każdy weekend (sobota, niedziela), a godziny treningu grup zmieniają się co tydzień. ( Jeśli grupa I miała w danym tygodniu na 10, to w następnym zaczyna o 13)

Dokładny podział na grupy zostanie ustalony dnia 02.05.
Tego dnia zapraszamy wszystkich na godzinę 10.00.

Podczas spotkania każdemu z uczestników zostanie przydzielony sprzęt, nad którym szkółkowicz przejmie opiekę. (utrzymanie klaru i porządku).

W zależności od warunków pogodnowych, ustalimy dalszy przebieg zajęć. Prosimy jednak o zabranie zmiennego ubrania.

Przypominam:
– Zmienne, sportowe, lekkie obuwie.
– Dodatkowa para skarpet
– nieprzemakalne ciepłe spodnie
– zmienna koszulka, bluza lub polar
– nieprzemakalna kurtka / wiatrówka.
– uśmiech i dużo energii ( byle nie za dużo ;))
Jeśli pogoda dopisze- poraz pierwszy zejdziemy na wodę.

Współpraca z rodzicami:
Podczas spotkania omówiliśmy róznież ciekawy pomysł odnośnie zajeć szkoleniowych dla rodziców. Razem z rozwojem szkółki wzrosła ilość instruktorów, co umożliwia działanie na szerszą skale. Wstępne zainteresowanie przedstawioną ofertą uświadomiło nas że powinniśmy rozwinąć ten pomysł. Szczegóły przedstawimy w przeciągu najbliższych tygodni.
Bardzo cenimy sobie wzajemną współpracę z rodzicami dlatego przedstawiliśmy również propozycje tygodniowego rejsu morskiego na koniec sezonu. Będzie to na pewno świetna okazja do integracji, zabawy, a także do rozwoju umiejętności żeglarskich na wodach trochę większych niż j.Dzierżno . Dla rodziców, których dziecko regularnie uczęszczało na zajęcia szkółki, przewidujemy cenę wysoko promocyjną.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.

Pozdrawiam,
Radosław Krężałek
tel: 727-925-859
mail: radoslaw.krezalek@gmail.com

Print Friendly, PDF & Email

Odsłony: 641