Warsztaty Szkutnicze

ZAPISY: warsztaty szkutnicze

Jak wcześniej deklarowałem mamy zapiętą prawie na ostatni guzik już organizację warsztatów szkutniczych w której roli głównej wystąpią nasze nowe nabytki czyli jachty dla dzieciaków.

Są 4 jachty do wyremontowania i podszkolenia się z zakresu naprawy laminatów. Liczę na podtrzymanie deklaracji chętnych a to jak wygląda ramowy harmonogram (plan):
20-21.03 prace mechaniczne – zrywanie starej powierzchni – praca z młotkiem i dłutem (4-6h pracy)
27-28.03 uszczelnianie, wypełnianie ubytków (4-6h pracy)
10-11.04 laminowanie (4-6h pracy)
17-18.04 malowanie (2-4h pracy)

Każda osoba która będzie uczestniczyć we wszystkich etapach otrzyma: młotek, dłuto, przyłbicę ochronną, rękawiczki. Same szkolenie nadzoruje nasz klubowy bosman Michał Wądek wraz ze wsparciem Bobrowe Żeremia (https://www.facebook.com/BobroweZeremia/).

Oczywiście początkowe prace nie wymagają specjalistycznej wiedzy ale ze względu na delikatność materiału polecam uczestników 15+ minimalnie potrzeba 4 osoby (na 4 jachty) maksymalnie 8 osób (po dwie do jednego jachtu). Jeżeli (na co liczę) będzie większa ilość chętnych to wyciąniemy jeszcze jakieś optymisty szkółkowe 😉

Proszę przekazywać te ogłoszenie dalej – liczymy na każde wsparcie osób zainteresowanych.

Dodatkowo w tym terminie nakłada się kolejna duża robota związana z nowymi pomostami – mam nadzieję że Wam się spodobają.

Mały przeciek poniżej…

Print Friendly, PDF & Email

Odsłony: 2