Zestawienie regat oraz wyników z sezonu 2009

Zastosowane skróty klas:
LAR – Laser Radial
LAS 4.7 – Laser 4.7
LAS – Laser Standard
E – Europa
OPP – Optimist
F – Finn
Rybnickie Regaty Żelglarskie – zalew Rybnicki
LAR
8. Spyrka Barbara
12. Jaśkiewicz Klaudia
LAS 4.7
3. Jaśkiewicz Damian
Regaty Wielkanocne – zatoka Piran (Portoroż) – Słowenia
OPP
92. Benesiewicz Mikołaj
259. Staniczek Magda
320. Wiktoria Siuda
Śląski Puchar Optimista – zalew Rybnicki
OPP
3. Benesiewicz Mikołaj
10. Staniczek Magda
13. Leśniak Jakub
26. Rams Anna
28. Siuda Wiktoria
35. Łukaszczykiewicz Mateusz
61. Woźniczka Jakub
62. Podwojski Artur
63. Sternal Michał
64. Hartel Natalia
Ogólnopolskie Regaty o Puchar Kwitnących Sadów
OPP
9. Benesiewicz Mikołaj
14. Staniczek Magda
17. Siuda Wiktoria
24. Rams Anna
37. Łukaszczykiewicz Mateusz
39. Podwojski Artur
50. Podwojski Stanisław
LAS4.7
1. Jaśkiewicz Damian
I eliminacja OOM 2009 – VIII Regaty o Puchar im. Jana Petryli – Kluszkowce
LAS 4.7
12. Jaśkiewicz Damian
REGATY CHARZYKOWY – Niestety odbyły się tylko dwa wyścigi i nie będą liczone
do punktacji.
OPP
24. Mikołaj Benesiewicz
55. Magda Staniczek
104. Artur Podwojski
123. Wiktoria Siuda
INTER PUCHAR ZAGŁĘBIA Dąbrowa Górnicza 2009-05-10 – POGORIA III
OPP
3. Staniczek Magda
8. Rams Anna
9. MIKOŁAJ Benesiewicz
11. Wiktoria Siuda
16. Śmietanka Michał
20. Kuba Woźniczka
21. Podwojski Artur
23. Sternal Michał
24. Hartel Natalia
LAS 4.7
2. Jaśkiewicz Damian
Puchar PZŻ – Puck
F
9. Nowakowski Bogusław
Puchar im. Jana Petryli – Kluszkowce – 05-06.06.09r.
OPP
1. Benesiewicz Mikołaj
4. Staniczek Magda
5. Kuba Leśniak
19. Wiktoria Siuda
21. Mateusz Łukaszczykiewicz
26. Artur Podwojski
36. Michał Śmietanka
41. Natalka Hartel
44. Kuba Woźniczka
II eliminacja do XV OOM 2009 – Puchar Polski Centralnej – zalew Zegrzyński
LAS 4.7
18. Jaśkiewicz Damian
VI Regaty Żar w klasach Optimist gr. A i B Jezioro Międzybrodzkie
OPP
1. Mikołaj Benesiewicz
8. Kuba Leśniak
13. Magda Staniczek
17. Ania Rams
26. Mateusz Łukaszczykiewicz
31. Michał Śmietanka
32. Kuba Woźniczka
34. Artur Podwojski
42. Natalia Hartel
46. Michał Sternal
52. Wiktoria Siuda
Mistrzostwa Polski Południowej 2009 Chełm Śląski
OPP
2. Benesiewicz Mikołaj
7. Lesniak Jakub
19. Staniczek Magda
27. Rams Anna
42. Łukaszczywkiewicz Mateusz
55. Woźniczka Jakub
59. Podwojski Artur
61. Hartel Natalia
63. Sternal Michał
79. Siuda Wiktoria
80. Setlak Julia
LAS 4.7
2. Jaśkiewicz Damian
Beskydska Regatta 2009 – Żermanice (Czechy)
OPP
10. Staniczek Magda
40. Sternal Michał
Laser 4.7
1. Jaśkiewicz Damian
Laser Radial
4. Spyrka Barbara
13. Radziej Piotr
E
18. Spyrka Karol
Srebrny Żagiel Optimista – Charzykowy
OPP
4. Mikołaj Benesiewicz
31. Magda Staniczek
66. Rams Anna
117. Wiktoria Siuda
122. Artur Podwojski
127. Michał Śmietanka
133. Michał Sternal
144. Natalka Hartel
Coppa Patella 2009 – Traunsee – Austria
F
25. Nowakowski Bogusław
XV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2009 – Czorsztyn
LAS 4.7
23. Jaśkiewicz Damian
Mistrzostwa Polski grupy B – Siemiany (Iława)
OPP
17. Mikołaj Benesiewicz
104. Magda Staniczek
115. Michał Śmietanka
141. Wiktoria Siuda
175. Kuba Woźniczka
187. Artur Podwojski
Puchar Beskidów – Tresna
OPP
4. Mikołaj Benesiewicz
10. Kuba Lesniak
11. Magda Staniczek
18. Michał Śmietanka
24. Kuba Woźniczka
25. Artur Podwojski
LAS 4.7
1. Damian Jaśkiewicz
LAR
3. Klaudia Jaśkiewicz
Mistrzostwa Polski klasy FINN w kat. Masters – Zegrze
F
1. Bogusław Nowakowski
Interpuchar 2009
LAS 4.7
1. Damian Jaśkiewicz